Aktualności
20-lecie marki Chiruca w Polsce!
Nie każda marka może poszczycić się tak długą i bogatą historią, jak hiszpańska Chiruca.
Icebug Winter Trail 2018
To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.
Triada zimowa 2018
Największy etapowy bieg górski w Polsce! Trzy etapy w dwa dni! Zapraszamy
Test butów Chiruca Somiedo
Z racji miejsca zamieszkania sporo czasu spędzamy w górach, zasadniczo powyżej 700 m n.p.m mamy szczęście być co drugi dzień.
Rozpoczynają się zapisy na VI edycję Biegów w Szczawnicy
Przyszłoroczna edycja Biegów w Szczawnicy odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku. Już po raz VI do Szczawnicy przyjadą najlepsi górscy biegacze i biegaczki z całej Polski, a także Europy.

Jak co roku pod koniec kwietnia Szczawnica zamieni się w biegową stolicę Polski.
Wygraj Plecak Chiruca Mochila 11 L Trail
WYGRAJ wszechstronny plecak rekomendowany do trekkingu, wypraw po górach, przejażdżek rowerowych i aktywnego spędzania czasu.
Mountain Touch Challenge 2017 Szczawnica
W tym roku dwie górskie trasy rajdowe MTC70 i MTC130 km, nowością zaś będą dwie indywidualne trasy piesze - 15 SZCZYTÓW i 30 SZCZYTÓW.
Oj będzie zacnie !

starsze akutalności

Icebug Winter Trail 2018

2018-02-07 // Oglądano: 91 // Wstecz
Icebug Winter Trail 2018To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników na gorczańskie szlaki z całej Polski.

Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania, w tym roku, w najbliższą sobotę (tj. 10.02.2018) do Nowego Targu  przyjedzie ok.350 zawodników.


Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Biegam Po Górach i Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Na zawodników jak co roku czeka bogaty pakiet startowy z gadżetem biegowym, wejściówką na termy Gorący Potok i zestawem herbat od Tekanne, atrakcyjne nagrody w tym pamiątkowy medal na mecie dla każdego zawodnika.

Każdy kto choć raz odwiedził Nowym Targ w trakcie zawodów Icebug Winter Trail podkreśla że o wysokiej atrakcyjności zawodów decyduje piękna, widokowa trasa i wyjątkowa atmosfera podczas zawodów. W tym roku organizatorzy przygotowali 17 kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów. Start o godzienie 10:00 na Długiej Polanie, trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy. Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu gdzie będzie zlokalizowana meta. Limit czasu pozowli nawet mniej wprawionym biegaczaom ukończyć bieg i cieszyć satysfakcją podjętego wyzwania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie! Zakończenie imprezy o godzinie 13:00.



Choć zapisy internetowe są już zamknięte, organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia w dniu zawodów! Szczegóły na stronie internetowej: www.icebugwintertrail.pl


Kinga Pieniska